fbpx

Що таке юридичні послуги?

Законодавство представляє собою складну систему. Часто громадяни не можуть самостійно відстоювати свої інтереси і права в державних органах чи суді. Для отримання допомоги при виникненні складної ситуації юридичним і фізичним особам рекомендовано звертатися до професійних фахівців. Вони володіють всіма необхідними навичками, знаннями та вміннями для вирішення будь-яких проблем. Юристи надають правову допомогу, пропонуючи клієнтам свої юридичні послуги. Це специфічний захист інтересів та прав фізичних осіб, представників підприємств, установ та організацій.

Коли звертатися?

Звертатися в адвокатське об’єднання чи іншу організацію необхідно при виникненні ситуацій, які потребують законного врегулювання.

Юридична допомога складається з таких основних різновидів послуг:

  • правове регулювання відносин, котрі виникають в результаті зовнішньоекономічної підприємницької діяльності;
  • обслуговування установ, підприємств та організацій, котрі потребують консультації;
  • здійснення супроводу судових справ громадян та компаній, яким потрібна правова юридична допомога;
  • представництво інтересів фізичних осіб в органах місцевого самоврядування та держустановах виконавчої влади.

Також скористатися знаннями та вміннями фахівців доцільно при поданні заяв, скарг та оформленні іншої документації, яка чітко регламентується чинним законодавством. Краще звертатися до організації, в штаті якої працюють різнопрофільні спеціалісти. Вони зможуть детально розібратися в справі та допомогти досягти своєї цілі з мінімальними витратами часу та грошей.

Часто всі питання по справі вирішуються колегіально. Це дає змогу швидко знайти вихід практично з будь-якої ситуації. Юрист, котрий займається справою, консультується зі своїми колегами про зміни в законодавстві, прецеденти, котрі зустрічалися раніше в аналогічних випадках. Обмін думками, досвідом та знаннями значно підвищують якість надання юридичних послуг.

Як звертатися?

Є два основних варіанти отримання допомоги від спеціалістів. Перша – це письмове звернення. Необхідно чітко і правильно сформулювати проблему, оформити її письмово та відправити поштою або в електронному вигляді через мобільні додатки на адресу, вказану в «Контактах» на сайті фірми.

Другий варіант – зустріч. Такий формат підходить, коли потрібен захист прав юридичних осіб. Також очна зустріч підходить для вирішення складних питань, які виникли у звичайних громадян. Спеціалісти Адвокатського об’єднання «Жованник&партнери» готові надати фахову юридичну допомогу, застосовуючи індивідуальний підхід та гарантуючи конфіденційність кожному клієнту.

2019-08-22T14:26:55+03:00
Call Now Button