fbpx

Що означає адвокатське об’єднання

Команда Жованник і партнериФахівці у сфері права відіграють дуже значну роль у суспільстві. Їх поради можуть знадобитися у будь-якій сфері, де потрібно захистити свої права. Якщо людині необхідна юридична допомога, вона може вибрати, куди звернутися – до одного фахівця або компанії професіоналів. У тому числі може бути адвокатське об’єднання.

Закон України «Про адвокатуру» говорить про те, що адвокатське об’єднання – це юридична особа, створена шляхом об’єднання двох або більше адвокатів, та працює на підставі статуту. Повна вища освіта, досвід роботи, статус у суспільстві – це важливо, але переваги адвокатських об’єднань полягають у тому, що, звернувшись до одного фахівця, клієнт отримає поради від однієї людини, якщо звернутися до адвокатського об’єднання – там допомогу нададуть уже як мінімум два сертифікованих адвокати. У цьому полягає адвокатський професіоналізм.

Згідно з Конституцією України, лише адвокат може представляти інтереси клієнта у всіх інстанціях, зокрема захищати від кримінальних звинувачень. Професійні фахівці можуть надати своїм клієнтам багато чого, але головне у їх роботі – це адвокатська гарантія, таємниця та етика.

Сама наявність адвокатського посвідчення говорить про багаторічну юридичну практику. Особливість полягає в тому, що в адвокатському об’єднанні можна розраховувати на досвід двох і більше професіоналів, і ведення справи буде на порядок швидше та якісніше, ніж, якщо звернутися до юриста-одинака чи юридичної фірми.

Вибір адвокатського об’єднання – нелегке завдання. Пам’ятайте, адвокат завжди несе відповідальність перед клієнтом, адже існує адвокатська гарантія. Серйозний підхід до всіх справ, вивчення найменших фактів та деталей – беззаперечні плюси його роботи. Варто зазначити, що саме адвокат може вимагати будь-якої документації, яка може бути корисною при захисті клієнта. Крім цього, правоохоронні органи не мають права допитувати адвоката, і тут додамо, що колегія фахівців ще більше захищена законом.

Якщо вам потрібна консультація адвоката, важливо обрати фахівця з необхідною кваліфікацією та досвідом ведення тих чи інших справ. Клієнт може проаналізувати ринок послуг, щоб обрати професіонала саме у сфері, у якій потрібно юридичну допомогу. Будь-яка інформація про адвоката є у відкритому доступі та занесена до Єдиного реєстру адвокатів України. Клієнт може побачити її на сайті Національної асоціації адвокатів України та зробити свої висновки щодо їх роботи. Можливості адвокатських об’єднань очевидні – довіряйте фахівцям, таким як «Жованник та партнери»!

2021-12-02T12:33:09+03:00
Call Now Button