fbpx

Порядок і правила оскарження судових рішень

Як опротестувати неправомірний вердикт суду?

Рішення суду не завжди відповідає  нормам діючого законодавства. На неправомірний результат впливає маса причин, характерних для цієї гілки влади в нашій країні: некомпетентність кадрів, корупція, недосконалість системи. Якщо виникає така проблема, то українці для задоволення власних інтересів подають оскарження судового рішення.

Як це зробити?

Неправомірність результату засідання з будь-якої справи надає громадянам та юридичним особам право на оскарження судового рішення. Це, як правило, трудомісткий процес. Часто людям потрібна правова допомога.

Основні підстави – необґрунтованість вердикту, або порушення суддею чинного законодавства. Право на опротестування мають позивач, відповідач та треті особи, за умов, коли зачіпаються їхні інтереси.

В заяві необхідно вказати: найменування установи, куди подається документ, дані про особу, котра звертається до суду, перелік причин на скасування вердикту.

Право апеляційного оскарження та порядок його здійснення регламентується Законом, згідно з яким скарги подаються в суди першої інстанції, де було винесено вердикт. Але є одна умова – адресатом подачі являється відповідний апеляційний суд. Термін оскарження судового рішення – 30 днів після оголошення.

Особливості касаційного опротестування

Якщо інтереси не були задоволені, особа може звернутися до касаційного суду. Скарга до цього органу подається у випадку порушень, пов’язаних з процесуальним правом, якщо особа вважає, що результат несправедливий через помилку судді. Термін подачі – місяць з часу прийняття апеляційної постанови.

При подачі оскарження рішення суду можуть виникнути проблеми. У цьому може допомогти юридична компанія, яка надає послуги по правовому захисту фізичних і юридичних осіб.

Чим ми можемо допомогти?

Адвокатське об’єднання «Жованник&партнери» допоможе подати скаргу. Кваліфіковані юристи та адвокати проконсультують вас. Ви маєте право на апеляційне оскарження суду,  а фахівці забезпечать захист ваших прав та інтересів. Вони супроводжують процес до винесення вердикту. Перед тим, як взятися до справи, ретельно вивчають документацію та розробляють індивідуальну стратегію опротестування.

2019-08-22T14:28:28+03:00
Call Now Button