fbpx

Европротокол

Так склалося, що місця для паркування автомобілів біля торгівельних центрів міста, налічують багато фактів наявності дрібних дорожньо-транспортних пригод. Дуже часто такі пригоди розвиваються і вирішуються не завжди так, як би того хотіли водії.

Ситуація зводиться до наступного: водій виявив дефект на своєму авто, викликав патрульну поліцію, і ті під приводом різних підстав спробували відмовитися оформляти вищевказаний адміністративний матеріал, посилаючись на незначні пошкодження транспортного засобу, та невстановлені обставини скоєного правопорушення.

Як діяти далі водієві, який бажав би отримати відшкодування заподіяної шкоди?

Вихід із ситуації є. Знайдіть людину, яка причетна до заподіяння шкоди вашому авто і прийдіть до компромісного рішення, шляхом оформлення європротоколу. Нічого страшного в цьому немає.

Нагадую, що європротокол складається за таких умов:
1) наявності у обох учасників ДТП полісів ОСАГО – обов’язкове автострахування;
2) в ДТП пошкоджено тільки «залізо» і відсутні травмовані і постраждалі люди;
3) учасники аварії повинні домовитися про єдиний погляд на причини і обставини аварії;
4) у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів.

Плюси таких дій:
– економія часу і нервів;
– уникнення складання адмін матеріалу;
– уникнення від судових розглядів і отримання рішення за результатами розгляду справи в залученні людини до адмін відповідальності.

За допомогою европротоколу ви відразу переходите у стадію відшкодування. Нічого страшного у складанні протоколу немає. Це звичайний бланк-формуляр, на якому потрібно заповнити правільно відповіді і надати схему події (як на те дозволяють ваші художні здібності).

Після цього подати европротокол до страхової компанії, провести оцінку збитків із страховим комісаром та отримати відшкодування.

Доречі, не хочете возитися з паперами? Скористайтеся офіційним посиланням для заповнення європротоколу Online!

https://dtp.mtsbu.ua/index.html (Моторно транспортне страхове бюро України – МТСБУ)

Вважаю, що европротокол – корисна європейська практика, що набагато спрощує взаємовідносини водіїв у правовому полі.

2020-07-21T13:00:53+03:00
Call Now Button